O nás
V krátkosti o nás…

 

Už 30 rokov sa zaoberáme klampiarskymi prácami v oblasti odvetrávaných plechových fasád, plechových striech a príslušenstva.

Našu prácu sa snažíme vždy vykonávať precízne a kvalitne. Riadime sa heslom „dvakrát meraj a raz rež“, vďaka čomu sme stabilnou a dôveryhodnou spoločnosťou na trhu už niekoľko rokov.

V našom odbore máme dlhoročné skúsenosti aj v zahraničí v oblasti pokrývania rozsiahlych bytových domov, skladov, nákupných centier, škôl a škôlok, ale aj štandardných nehnuteľností.


 

Medzi naše oporné body patrí hlavne:

KVALITA | FLEXIBILITA | CENA


 

Často sa stáva, že ľudia potrebujú v naliehavej situácií vyriešiť problémy v oblasti strechy či fasády. Veľakrát sa však nestretnú s odborníkmi, ale s ľuďmi, ktorí chcú za účelom zisku vyhovieť najmä svojmu bankovému účtu a nie klientovi. 

Naša spoločnosť sa snaží pristupovať ku klientovi vždy seriózne a kvalitne, o čom svedčia aj naše recenzie dostupné na webovej stránke v záložke fotografie.

Odvádzame kvalitnú prácu, ktorá vo finále odzrkadľuje pohodlie klienta v podobe sucha a tepla.

Našou najväčšou odmenou sú klienti, ktorí sa k nám vracajú aj po 15 rokoch. S odvedenou prácou sú aj po dlhom čase spokojní, a my tak často pomáhame v otázke strechy či fasády aj ich deťom.

Mali by ste záujem o cenovú ponuku ?

Stačí ak nás budete kontaktovať telefonicky na +421 944 481 575 príp. emailom na info@klampiarstvo-serfezi.sk
SPOLUPRACUJEME SO ZNAČKAMI:
cashbackcashbackcashbackcashback